Skip to content

Dostawa: od 150 zł BEZPŁATNIE!

Zamówienia przyjmujemy od 22.04.25

Dostawa: od 150 zł BEZPŁATNIE!

Zamówienia przyjmujemy od 22.04.25

Dostawa: od 150 zł BEZPŁATNIE!

Zamówienia przyjmujemy od 22.04.25

Dostawa: od 150 zł BEZPŁATNIE!

Zamówienia przyjmujemy od 22.04.25

Dostawa: od 150 zł BEZPŁATNIE!

Zamówienia przyjmujemy od 22.04.25

Dostawa: od 150 zł BEZPŁATNIE!

Zamówienia przyjmujemy od 22.04.25

Dostawa: od 150 zł BEZPŁATNIE!

Zamówienia przyjmujemy od 22.04.25

Dostawa: od 150 zł BEZPŁATNIE!

Zamówienia przyjmujemy od 22.04.25

Dostawa: od 150 zł BEZPŁATNIE!

Zamówienia przyjmujemy od 22.04.25

Dostawa: od 150 zł BEZPŁATNIE!

Zamówienia przyjmujemy od 22.04.25

Dostawa: od 150 zł BEZPŁATNIE!

Zamówienia przyjmujemy od 22.04.25

Dostawa: od 150 zł BEZPŁATNIE!

Zamówienia przyjmujemy od 22.04.25
Delikatesy Świata - Ukraiński Sklep Spożywczy - WIXMART

Trending Now

  • majonez

Popular Products

Example product title

From 24,50 zł
From 24,50 zł
Cena jednostkowa
49,00 zł/ per kg

Example product title

From 24,50 zł
From 24,50 zł
Cena jednostkowa
49,00 zł/ per kg

Example product title

From 24,50 zł
From 24,50 zł
Cena jednostkowa
49,00 zł/ per kg

Trending Now

  • majonez

Popular Products

Example product title

From 24,50 zł
From 24,50 zł
Cena jednostkowa
49,00 zł/ per kg

Example product title

From 24,50 zł
From 24,50 zł
Cena jednostkowa
49,00 zł/ per kg

Example product title

From 24,50 zł
From 24,50 zł
Cena jednostkowa
49,00 zł/ per kg
Zalogować się
Lista Życzeń
Wózek
00 rzeczy
  • SKLEP
  • NASZE LOKALIZACJE
  • KONTAKT
  • DOSTAWA
Pomoc

Język

  • pl
  • uk

Trending Now

  • majonez

Popular Products

Example product title

From 24,50 zł
From 24,50 zł
Cena jednostkowa
49,00 zł/ per kg

Example product title

From 24,50 zł
From 24,50 zł
Cena jednostkowa
49,00 zł/ per kg

Example product title

From 24,50 zł
From 24,50 zł
Cena jednostkowa
49,00 zł/ per kg
Twój koszyk
00 rzeczy
Delikatesy Świata - Ukraiński Sklep Spożywczy - WIXMART
Zaloguj sie
Twój koszyk
00 rzeczy
Access Denied
IMPORTANT! If you’re a store owner, please make sure you have Customer accounts enabled in your Store Admin, as you have customer based locks set up with EasyLockdown app. Enable Customer Accounts
Dom Gromadnik wędzony
Nowość
dcbb13ef04335e7c5369d17defbb72b1
dcbb13ef04335e7c5369d17defbb72b1

Gromadnik wędzony

2 sprzedany jako ostatni 8 godziny
Przygotuj się na prawdziwą uczcie smaków z naszym wyjątkowym gromadnikiem wędzonym. Nasz produkt to aromatyczna i pełna...
SKU: 280016
Dostępność: W Magazynie
49,00 zł
49,00 zł
Cena jednostkowa
49,00 zł/ per kg
Proszę pośpiesz się! W magazynie pozostało tylko 10
Waga:: 1kg
Suma częściowa: 49,00 zł
Dodaj do listy życzeń

Udział

Link skopiowany do schowka!
 
Ta pozycja jest zakupem cyklicznym lub zakupem z odroczoną płatnością. Kontynuując, wyrażam zgodę na politykę anulowania i upoważniam Państwa do automatycznego obciążania mnie zgodnie z moją metodą płatności jak również cenami i częstotliwością oraz w terminach podanych na niniejszej stronie do momentu zrealizowania zamówienia lub anulowania go przeze mnie, jeśli będzie to dozwolone.
10 klienci oglądają ten produkt.

Darmowa Dostawa

Bezpłatna standardowa wysyłka przy zamówieniach powyżej 150 zł

Dostawa w 2-4 dni robocze od momentu złożenia zamówienia

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis aute irure dolor in reprehenderit in voluptate velit esse cillum dolore eu fugiat nulla pariatur. Excepteur sint occaecat cupidatat non proident, sunt in culpa qui officia deserunt mollit anim id est laborum.

dcbb13ef04335e7c5369d17defbb72b1

Gromadnik wędzony

49,00 zł
Dodaj do listy życzeń
dcbb13ef04335e7c5369d17defbb72b1

Gromadnik wędzony

49,00 zł
Waga:: 1kg
  • Description
  • Review
Description
Przygotuj się na prawdziwą uczcie smaków z naszym wyjątkowym gromadnikiem wędzonym. Nasz produkt to aromatyczna i pełna charakteru przekąska, która zachwyci nawet najbardziej wymagających smakoszy. Jest idealny do spożycia na zimno, jak i do podgrzania, np. na patelni, by uwolnić jeszcze więcej intensywnych aromatów. Wyprodukowany z najwyższej jakości mięsa, nasz gromadnik wędzony to prawdziwa perełka wśród wędlin. Jego delikatna konsystencja i doskonale wyważony smak sprawią, że stanie się nieodłącznym elementem Twojego stołu. Bez dodatku sztucznych barwników czy konserwantów, nasz produkt gwarantuje nie tylko wyśmienity smak, ale także naturalność i autentyczność. Poznaj sekret naszej receptury, która sprawia, że nasz gromadnik wędzony wyróżnia się na tle innych produktów. Zestaw aromatycznych przypraw i tradycyjne metody wędzenia sprawiają, że każdy kęs to prawdziwa uczta dla podniebienia. Pozwól sobie na chwilę przyjemności i sięgnij po nasz gromadnik wędzony, który przeniesie Cię w świat wyjątkowych smaków i doznań kulinarne.
Review

Related Products

Example product title
From 24,50 zł
From 24,50 zł
Cena jednostkowa
49,00 zł/ per kg
Example product title
From 24,50 zł
From 24,50 zł
Cena jednostkowa
49,00 zł/ per kg
Example product title
From 24,50 zł
From 24,50 zł
Cena jednostkowa
49,00 zł/ per kg
Example product title
From 24,50 zł
From 24,50 zł
Cena jednostkowa
49,00 zł/ per kg
Example product title
From 24,50 zł
From 24,50 zł
Cena jednostkowa
49,00 zł/ per kg
Example product title
From 24,50 zł
From 24,50 zł
Cena jednostkowa
49,00 zł/ per kg

Recently Viewed Products

Example product title
From 24,50 zł
From 24,50 zł
Cena jednostkowa
49,00 zł/ per kg
Example product title
From 24,50 zł
From 24,50 zł
Cena jednostkowa
49,00 zł/ per kg
Example product title
From 24,50 zł
From 24,50 zł
Cena jednostkowa
49,00 zł/ per kg
Example product title
From 24,50 zł
From 24,50 zł
Cena jednostkowa
49,00 zł/ per kg
Example product title
From 24,50 zł
From 24,50 zł
Cena jednostkowa
49,00 zł/ per kg
Example product title
From 24,50 zł
From 24,50 zł
Cena jednostkowa
49,00 zł/ per kg
Example product title
From 24,50 zł
From 24,50 zł
Cena jednostkowa
49,00 zł/ per kg
Example product title
From 24,50 zł
From 24,50 zł
Cena jednostkowa
49,00 zł/ per kg
Example product title
From 24,50 zł
From 24,50 zł
Cena jednostkowa
49,00 zł/ per kg
Example product title
From 24,50 zł
From 24,50 zł
Cena jednostkowa
49,00 zł/ per kg
Invalid password
Enter

ZAPISZ SIĘ DO NASZEGO NEWSLETTERA

Otrzymuj najnowsze informacje o nowych produktach i nadchodzących wyprzedażach

wpisz swój adres e-mail

Shop

  • Kawa, Herbata
  • Konserwy z ryb i owoców morza
  • Majonezy, Oleje, Ocet
  • Mięso i Wędliny
  • Nabiał
  • Napoje
  • Nasiona, Ziarna, Pestki
  • Owoce Morza
  • Pieczywo
  • Produkty sypkie, Makarony
  • Przekąski
  • Przetwory warzywne
  • Przyprawy i zioła
  • Ryby
  • Słodycze, Desery

Polityki sklepu

  • Dane kontaktowe
  • Polityka zwrotu towarów i kosztów
  • Nota prawna
  • Polityka prywatności
  • Polityka wysyłki
  • Warunki świadczenia usług

Customer Service

  • SKLEP
  • NASZE LOKALIZACJE
  • KONTAKT
  • DOSTAWA

ul. Pory 55 02-757, Warszawa

Zadzwoń do nas (+48) 571-944-174

Email: info@wixmart.pl

  • Facebook
  • Instagram
  • TikTok
  • YouTube

© 2024 WixMart Sp. z o.o.

Metody Płatności
  • Visa
  • Mastercard
  • Maestro
  • American Express
  • Home
  • Search
  • Collection
  • user Account
  • Cart
    00 rzeczy
  • Choosing a selection results in a full page refresh.

Dzięki za subskrypcję!

Ten adres e-mail został zarejestrowany!

Kup wygląd

Wybierz Opcje

Ostatnio Oglądane

Przepraszamy, nie ma żadnych produktów.

Społeczny

  • Facebook
    Facebook
  • Instagram
    Instagram
  • TikTok
    TikTok
  • YouTube
    YouTube
Back In Stock Notification
this is just a warning
Zaloguj sie
Zapomniałeś hasła? Utwórz konto
Zamknąć
Szukaj

Trending Now

  • majonez

Popular Products

Example product title

From 24,50 zł
From 24,50 zł
Cena jednostkowa
49,00 zł/ per kg

Example product title

From 24,50 zł
From 24,50 zł
Cena jednostkowa
49,00 zł/ per kg

Example product title

From 24,50 zł
From 24,50 zł
Cena jednostkowa
49,00 zł/ per kg

Trending Now

  • majonez

Popular Products

Example product title

From 24,50 zł
From 24,50 zł
Cena jednostkowa
49,00 zł/ per kg

Example product title

From 24,50 zł
From 24,50 zł
Cena jednostkowa
49,00 zł/ per kg

Example product title

From 24,50 zł
From 24,50 zł
Cena jednostkowa
49,00 zł/ per kg
Menu
Zalogować się Utwórz konto
Moja Lista Życzeń